O nas

Każda firma jest wyjątkowa – do jej sukcesu przyczyniają się bowiem ludzie, a każdy człowiek jest przecież wyjątkowy. W GoodJob dostrzegamy tę wyjątkowość podczas naszej codziennej pracy z Państwem i to czyni z nas idealnego partnera do współpracy.
W czasach gdy niemiecki rynek pracowniczy nie jest w stanie zaspokoić potrzeb wciąż rozwijających się przedsiębiorstw poszukiwanie wykwalifikowanych i zmotywowanych pracowników za granicą jest idealnym wyjściem. GoodJob dysponuje odpowiednią wiedzą i reaguje na potrzeby niemieckiego rynku pracy.

Jako biuro pośrednictwa pracy działamy w branży od 2017 roku i stale się rozwijamy. Spośród innych firm wyróżnia nas nasze portfolio, które tworzą zaufani pracodawcy – są pośród nich m. in. ci, u których sami kiedyś byliśmy pracownikami! Właśnie takie doświadczenie pomaga nam zrozumieć problemy i potrzeby związane z niedoborem pracowników – niedawno sami byliśmy w końcu częścią jednej z tych firm.

Dane firmy

GoodJob

Ul. Juliana Fałata 105/9
87 - 100 Toruń
VAT EU: PL7361672807
KRAZ: 22412
Strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo oraz do celów analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w: Polityce Prywatności
facebook-squarephoneenvelope