Znajdź wymarzonego pracownika

Brak pracowników doskwiera wielu pracodawcom w niemal wszystkich branżach w Niemczech.
W przypadku niedoboru pracowników na rodzimym rynku, poszukiwanie wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników za granicą jest odpowiednim krokiem. W poszukiwaniu pracowników koncentrujemy sie na Polsce.Polscy pracownicy od lat cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku pracy i postrzegani są jako pracowici.
Nasza działalność specjalizuje się w rekrutacji pracowników do branży gastronomicznej, niemniej jednak ciągle szukamy nowych wyzwań i mozliwości do dalszego rozwoju.
Rekrutujemy zarówno pracowników na stałe i sezonowych.
W zakresie rekrutacji pracujemy w oparciu o zasadęudanej rekrutacji, tzn. że udzielamy stu dni gwarancji na to, że rekrutowany pracownik zostanie w pracy przynajmniej 100 dni.
Jeśli jednak zaistnieje sytuacja, że rozstaniecie się Państwo z pracownikiem przez nas przedstawionym otrzymacie Państwo od nas profile kolejnych kandydatów.
Szkolimy naszych kandydatów również pod względem językowym. W przypadku fachowców, których poziom językowy jest niewystarczający oferujemy darmowe branżowe kursy językowe.

Skontaktuj się z nami

Good Job

Ul. Juliana Fałata 105/9
87 - 100 Toruń
NIP/Ust.ID: PL7361672807
marcin@good-job.eu
0048 152 267 006 83
Strona wykorzystuje pliki cookies, by działać prawidłowo oraz do celów analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w: Polityce Prywatności
phoneenvelope