Zapoznaj się z aktualnymi ofertami

PRACOWNIK W NADMORSKIEJ RESTAURACJI (KASJER/KELNER)

GJ

Niemcy

pełen etat

Praca w punktach gastronomicznych zlokalizowanych wzdłuż plaży!

Start: 1.04.2023

Lokalizacja: Kühlungsborn, Niemcy

Oferujemy:

➔ praca całoroczna na pełen etat (173h/miesiąc)

➔ 2100-2200 euro brutto/miesiąc

➔ napiwki wypłacane raz w miesiącu (w sezonie ok. 600-800 euro, poza sezonem ok. 300-400 euro)

➔ jednorazowa premia 500 euro brutto po przedłużeniu umowy na czas nieokreślony po 6 miesiącach

➔ płatne nadgodziny w postaci Arbeitszeitkonto tj. bilansowane czasem wolnym po sezonie, reszta wypłacana na konto dwa razy w roku

➔ ok. 200h pracy w sezonie (czerwiec-wrzesień)

➔ zapewnione wyżywienie w czasie pracy (15 euro do wykorzystania na dania z karty oraz zniżka pracownicza -50% w dni wolne od pracy (zniżka działa we wszystkich punktach))

➔ zapewnione zakwaterowanie (płatne 250 euro/miesiąc)

➔ praca w systemie 5 dni pracy – 2 dni wolnego w tygodniu

Twoje zadania:

➔ obsługa gości

➔ przyjmowanie i realizacja zamówień w kuchni i na barze

➔ utrzymywanie porządku na terenie restauracji

Wymagamy:

➔ znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w pracy

Mile widziane:

➔ doświadczenie w gastronomii

➔ chęć podjęcia dłuższej współpracy

Dane firmy

GoodJob

Ul. Juliana Fałata 105/9
87 - 100 Toruń
VAT EU: PL7361672807
KRAZ: 22412
facebook-squarephoneenvelope