Zapoznaj się z aktualnymi ofertami

KELNER W RESTAURACJI Z WŁASNĄ BROWARNIĄ!

Gj

Niemcy 97941 Tauberbischofsheim

pełen etat

Miejsce pracy: 97941 Tauberbischofsheim

Dla naszego klienta poszukujemy dwóch kelnerów/kelnerek do pracy w browarni z restauracją a la carte.

Start: najpóźniej od 01.03.23

Oferujemy:

➔ 2300 - 2550 euro brutto/miesiąc

➔ pracę na pełen etat

➔ niemiecką umowę o pracę z pełnymi składkami

➔ zakwaterowanie w dobrym standardzie, płatne dodatkowo 250 euro/miesiąc

➔ napiwki dodatkowo płatne za każdy dzień

Wymagamy:

➔ znajomość języka niemieckiego na wysoki poziomie

➔ doświadczenie w pracy na rewirze

➔ mile widziane wykształcenie w zawodzie kelnera lub duże doświadczenie

➔ dobra organizacja pracy

Zadania:

➔ Obsługa własnego rewiru i swoich stolików

➔ Obsługa gości w systemie a la carte

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas pod numerem: +48 573 966 600 lub +49 1525 7281366 lub wyślij cv na: info@good-job.eu

Dane firmy

GoodJob

Ul. Juliana Fałata 105/9
87 - 100 Toruń
VAT EU: PL7361672807
KRAZ: 22412
facebook-squarephoneenvelope